Інформація про компанію

Друк

В жовтні 2012 року виповнилось 17 років, як працює на ринку підприємство "Аргон" - один із лідерів у галузі роздрібної торгівлі Вінницької області.

Все починалось із маленького кіоску, що в середині 90-х років минулого століття був розташований на вулиці Чехова та торгував ласощами, пропонуючи покупцям великий, як на той час,  асортимент кондитерських виробів та спецій.

Початок  розвитку  мережі магазинів „Корона” було покладено в грудні 1996 року  з  відкриттям магазину  оптово-роздрібної торгівлі  на розі вулиць Порика та 600-річчя. Це був невеликий магазин торговельною  площею близько 70 кв.м. Магазин швидко полюбився і запам'ятався  вінничанам як кращий магазин у  Вінниці з найбільшим асортиментом кондитерських виробів. Невеликий магазинчик навіть не міг умістити всіх  бажаючих покупців і черги вишикувались аж на вулицю. Рік потому був відкритий ще один оптово-роздрібний магазин по вул. Чехова. Так склалася добра традиція: щороку, під Новий рік відкривати новий магазин.

У 1998 році  компанія відкрила відразу три магазини у Вінниці на вулицях  Ширшова, Фрунзе та Козицького. У 1999 році в приміщенні по проспекті Юності 22 «Аргон» відкриває ще один оптово-роздрібний магазин.

Таким чином, практично за 2 роки компанії вдалося створити власну роздрібну мережу. З відкриттям магазинів, кількісний ріст змінився періодом якісних змін мережі, спрямованих на підвищення ефективності її функціонування. У цей період удосконалюється асортиментна політика компанії, торговельні й управлінські бізнес-процеси, методики навчання і стимулювання персоналу. З іншого боку, невеликий формат магазинів і старі форми торгівлі стали вже "тісним" для компанії, тому було прийняте рішення про розробку нового концептуального магазину самообслуговування з торговельною площею понад 300 кв.м. Так, у листопаді 2001 року компанія «Аргон» реконструює  оптово-роздрібний магазин  по проспекту Юності та  відкриває перший у  Вінниці супермаркет самообслуговування  торговельною площею 350 кв.м.  У 2002 році, не змінюючи своїм традиціям, під Новий рік, з'являється новий супермаркет самообслуговування в центрі міста  в торговельному комплексі «Бастилія» площею  вже 600 кв.м., а через 2 роки  «Корона» у Бастилії збільшується до 1 200 м.кв.

 У 2003 році, 25 грудня компанія відкриває перший у Вінниці  гіпермаркет «Грош» торговельною площею більш 3000 кв.м. Ця подія стала знаковою не тільки для підприємства, але й для всього ринку роздрібної торгівлі регіону, адже магазинів такого формату у Вінницькій області ще не було.

Наприкінці жовтня 2005 року відкрився новий супермаркет "Корона" у районному центрі Хмільник - перший магазин такого формату у Вінницькій області взагалі. В цьому році магазин святкує п'ятирічний ювілей.

У 2007 році відкриваються ще два нових магазини у Вінниці: "Корона" по вулиці К.Маркса та "К-маркет" по вулиці Стеценка.

2008 рік приніс відкриття ще двох магазинів -  "Корона" у місті Калинівка та у Вінниці по провулку К.Маркса.

У 2009 році відкрився супермаркет "Корона" у районному центрі Козятин. Крім того, в цьому ж році компанія розпочинає реалізацію товарів під власними торговими марками. На сьогоднішній день підприємством "Аргон" зареєстровано три торговельні марки:ТМ "Пан Економ",  ТМ "Подільська Марка" та ТМ "Подільський Торт". 

11.11.2011 року об 11.00 приємна подія відбулась не тільки в житті підприємства, але й у жителів всього міста. У самому "серці" Вишеньки, на розі вулиць 600-річчя та Келецької відкрив свої двері новий гіпермаркет "Грош".

Під час планування та створення магазину, позиція керівництва "Аргону" була принциповою - новий "Грош" мав стати найсучаснішим закладом роздрібної торгівлі, в якому поєднувалися б прогресивні технології реалізації товарів, технології власного виробництва, технології сервісу та додаткових послуг.

Магазин задумувався і почав працювати в форматі класичного гіпермаркету, який пропонує покупцям найширший асортимент продовольчих та промислових товарів за найпривабливими цінами.

Особливо слід відзначити потужні цехи та відділи власного виробництва гіпермаркету "Грош-600-річчя", які оснащені надсучасним високотехнологічним обладнанням провідних європейських та вітчизняних компаній. Це ж стосується і власної пекарні магазину, асортимент продукції якої задовольнить будь-які смаки і жителі Вишеньки, Сло'вянки, Поділля та інших районів міста в будь-який час зможуть поласувати свіжою запашною випічкою, яка вже давно прийшлась до смаку покупцям першого "Гроша", що на Чехова.

 

Цінова політика магазину відповідає його формату - максимально низькі ціни, наскільки це можливо, на всі товари. Це стосується не тільки акційних пропозицій, але й всього асортименту, який налічує більше 30 000 найменувань.

За даними маркетингових досліджень, за кількістю покупців та кількістю магазинів ТОВ НВП „Аргон” є лідером на  ринку роздрібної торгівлі Вінниці та Вінницької області.

За час існування компанія «Аргон» постійно удосконалювала і розвивала  стандарти своєї роботи.На сьогоднішній день, супермаркети «Корона», «К-маркет» та «Грош» - відома і популярна мережа магазинів сімейної покупки,  до складу якої входить 12 магазинів, три з яких знаходяться у великих районних центрах Вінницької області – Хмільнику, Калинівці та Козятині, з асортиментом більш 40 000 найменувань продуктів харчування і супутніх товарів.

Підприємство "Аргон" з однаковою наполегливістю розвиває всі три своїх формати - "Грош", "Корона" та "К-маркет", намагаючись зробити так, щоб потрібний товар був доступним для усіх: і для тих, хто заощаджує, і для тих, хто має можливість витратити більше.

Сьогодні магазини компанії «Аргон» відомі вже широкому колу постачальників, яких нараховується близько 400, як надійний партнер, що вирішує задачі співробітництва на взаємовигідній основі. Чесність і точність у роботі з партнерами і клієнтами, постійний і високоліквідний асортимент, а також гнучка система знижок і послуг - основні принципи роботи підприємства. Компанія переважно працює з виробниками, без посередників. Товар від постачальника потрапляє в торговельний зал, а скорочення термінів постачання забезпечує свіжість продуктів.

Для покупців  магазинів працює великий штат кваліфікованих фахівців, а це більше 700 чоловік, що забезпечують безперебійну і якісну роботу мережі. Кожному співробітнику компанія надає можливість підніматись по кар’єрним сходам, отримуючи професійне навчання та нові посади у нових та існуючих магазинах. Люди залюбки йдуть сюди працювати.

 У магазинах діє система самообслуговування. Весь товар у торговельному залі доступний для покупця, його можна добре розглянути і вибрати уважно, не поспішаючи. Компанія пропонує постійним покупцям привабливу систему дисконту - в усіх магазинах мережі діє єдина дисконтна картка з прогресивною знижкою до 8%!

 Також у всіх магазинах всіх форматів регулярно проходять різноманітні акції та програми для покупців, під час яких певна кількість популярних товарів продається зі значними знижками, що робить процес покупок ще більш приємним.

 

На сьогоднішній день мережа супермаркетів «Грош», «Корона», «К-маркет» - сильна мережа з великим інноваційним і організаційним потенціалом, яка є лідером на Вінницькому ринку рітейла.

 
© "Грош - Родина низьких цін" 2003-2016
Розробка сайту WEBHIT

Яндекс.Метрика