«Грош» нагородив переможців конкурсу «Моя вишиванка»

Друк
Категорія: Новини

 

Біля гіпермаркету «Грош» на вулиці Келецька зібрались переможці і учасники конкурсу «Моя вишиванка». Усіх їх фотографували на пам'ять, а учасникам, що зайняли три перших місця від головного партнера конкурсу дістались смачні подарунки.

 

Подарунки вручав директор гіпермаркету «Грош» Іван Сотник теж у вишиванці. На запитання звідки у нього така гарна сорочка

- Наш начальник відділу маркетингу мені люб’язно її позичив.

Про те звідки свої вишиванки дістали, ми запитали і у переможців.

- Ось корсет вишивала бісером моя подруга, блузка – з Закарпаття, її там купили. У дівчат – одна з сорочок вишита у етностилі, її купили, іншу вишила бабуся з Закарпаття. Бабуся Михайлина всю хату завішала вишивками, - розповідає мама і бабуся Дар'ї Зворотної, яка зайняла друге місце.  

Вишиванка, в якій переміг Олег Слушний, з Закарпаття.

- Я сьогодні хотів іншу вдягти, але сказали в якій переміг в тій і приходь, - каже Олег, до речі вчитель вінницької школи. – Я маю десять вишиванок, а всього більше двадцяти, це моделі які ми пропонуємо. Там є і вишивка, паєтки були, і бісер, і домоткана сорочка. Мені це дуже подобається, одягаю на усі такі традиційні свята. І на перший і на останній дзвоник обов’язково. В школі вже всі звикли і знають, діти всі «привиті», всі мають вишиванки. Спочатку дивувались, але зараз кажуть: як класно що є вишиванка.  Я йду і пишаюсь тим, що я українець. Я ж не вдів сомбреро, до того кажуть що пасує.

У Олега навіть свій клуб шанувальників є усі вони прийшли підтримати переможця і з задоволенням позували.

 

Почесне третє місце посіла родина Романчуків: Катерина, Віктор та їх синок Михайлик  Дорослі поїхали на відпочинок, а тому призи забирали діти разом з тіткою, теж у вишиванках.

© "Грош - Родина низьких цін" 2003-2016
Розробка сайту WEBHIT

Яндекс.Метрика